| Dany2712 a întrebat:

spuneti-mi va rog cum mi-as da seama ca un baiat ma place, baiatul este timid.Se uita asa atent la mine insa pe furis cind ma uit si eu isi retrage privirea...nush ce sa fac. Oare ma place citusi de putin?

7 răspunsuri:
| ScandaL a răspuns:

Buna. Incearca sa intrii cu el in vorba, pe facebook, pe mess. laughing Ceva de genu. tongue Si vorbeste cu el, si cu sigurata iti vei da seama.
Te pup. Bafta.

| Dany2712 explică (pentru ScandaL):

Am incercat sa ii scriu si am vb doar un pic despre scoala si atit...

| neutrino a răspuns:

Baiatul descopera si el acum lumea inconjuratoare si ramane gura cascata atunci cand te vede. Cu siguranta ca te place!

| Dany2712 explică (pentru neutrino):

Dar nu sunt sigura, prietena mea i-a zis ca ea tine la mine si ca trebuie sa faca ceva...insa el nu face nimic.De multe ori cind vb cu prietenii lui si sunt si eu pe acolo ii pune sa vb cu mine si apoi ei ii spun ce a vb.

| Danysan a răspuns:

Invita-l in Oras nu mai face planuri -Vb cu el nu cu noi -Daca se uita pe furis e posibil sa te placa altfel e cam aiurit.

| Dany2712 explică (pentru Danysan):

Pai nici eu nu stiu e posibil sau sigur...dar nu pot sa vb, nu am teme de discutie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.