| LisaZafre a întrebat:

Buna happy stie cineva ce si cum trebuie sa fac ca sa ma conectez la internet prin wireless? tin sa mentionez ca am internet prin cablu, de la romtelecom happy

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa ai un router / modem care emite wireless si un device (laptop/telefon/tableta) cu care sa te conectezi la respectivul router

| LisaZafre explică (pentru suntserios):

Ok happy am router, am laptop. dar nu stiu ce trebuie sa fachee hee

| siquic a răspuns:

Pai :
1.Ai wireless?
2. Daca da atunci stai oriunde in casa si te conectezi ca de obicei la Internet
3. Daca nu merge intrebati prieteni parinti si/sau cu cineva de la cablu laughing
4.Pa! kiss
5. Fundita? tongue