| Exposito1 a întrebat:

Salut, ca tot a venit vara si am tot timpul liber, m-am gandit sa ma ocup de ceva, sa am o precupare ca sa nu simt ca trece vara ( timpul ) pe langa mine si eu nu am realizat nimic concret. In afara de mersul la sala si iesirile in oras, tot timpul imi este liber. Daca se poate sa imi dati niste sfaturi, idei ce as putea face in aceasta vara? orice este bine venit!

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Hobby-uri exista destule: poti invata sa canti la un instrument, chiar si pe cont propriu, desen, pictura, sculptura, scris, calatorit, fotografie, lectura, poti invata o limba straina (te poti rezuma doar la notiunile de baza, daca nu vrei sa o folosesti pe viitor sau daca vrei sa o inveti doar de placere) etc.

| Lollipoop a răspuns:

Buna! Calatoreste, imprieteneste-te cu oameni noi, i-ati o slujba, invata chestii noi ( ex : sa inveti sa inoti(daca nu stii). Chestii noi, tu stii! bafta :*