| Titanos a întrebat:

Cine imi da si mie niste proiecte (ceva sa imi ocup timpul)pentru vacanta de vara. Fara raspunsuri gen "Mergi in oras, iesi cu bicicleta, inoata etc." ceva mai inedit. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| justifyme a răspuns:

Tehnica quiling, origami, poate chiar yoga, vizioneaza filme, viziteaza lumea! succes in a gasi cat mai multe hobby-uri

| Titanos explică (pentru justifyme):

Ma pricep la origami si am istoricul plin de filme.

| vicky14u a răspuns (pentru justifyme):

Tehnica quiling nu e tot un fel de origami?

8 răspunsuri:
| vicky14u a răspuns:

Preocupa-te de descifrarea unor mistere. Unele care sunt esentiale existntei umane,

| CulturistuCris a răspuns:

Trage la sala

| vicky14u a răspuns (pentru CulturistuCris):

Sau la sapa! laughing Sa vezi atunci ce intri in comuniune cu natura... Tre sa simti asta, nu se poate povesti... happy

| CulturistuCris a răspuns (pentru vicky14u):

Adevarat laughing) prin sapa poti avea 5 avantaje crestere masa musculara. crestere forta. bronzare + bani castigati. dai tare la sapa :laughing)))

| Dubluve a răspuns:

Ai putea sa-ti faci un blog unde sa povestesti diverse chestii.

| Toc_Alex_1992 a răspuns:

Ajutati-ma va rog sa strang cat mai multe like´s la https://www.facebook.com/FanaiAdidas?ref=hl Multumesc celor care au dat