| Ciuuuffii a întrebat:

Buna :* Stie cineva cum pot pune poza mea de profil de pe facebook sa fie la "public"? Am prietenii prietenilor, doar eu, prieteni etc. Dar public nu am. Ajutor sad

1 răspuns:
| rianarebeka a răspuns:

Cand deschizi poza de profil sus intr-un colt e o mica "emblema" care arata doua persoane (ca cele de la cererea de prietenie ) dai click pe cele doua persoane si o sa iti apara acolo un mic glob pamantesc.Dai pe acel glob si asa toata lumea iti poate vedea fotografia de profil!