| sofi95 a întrebat:

Stie cineva cum sa imi pun optiunea de urmaritori pe Facebook? Am ajuns la 1000 de cereri de prietenie si nu mai pot primi altele, as vrea sa am optiunea in care lumea imi da urmarire. Multumesc anticipat

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti avem optiunea urmarire indiferent daca o activam sau nu.
Oamenii te pot urmari, dar ca sa vezi si tu cine te urmareste (ceea ce nu e neaparat obligatoriu )atunci scrie-mi un mesaj pe privat ca sa vad daca iti pot explica ca sa intelegi.