| AlexutzaDragutza a întrebat:

Stie cineva un program gratuit cu care imi pot forma un videoclip din poze si sa pun melodia? Linkuri plis orice doar sa mearga funda mersi!

Răspuns Câştigător
| perro12 a răspuns:

Movie Maker, il ai deja instalat (daca folosesti Windows XP ).

HF

4 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Photostory, este cel mai usor de folosit, si te indruma, programul ce si cum sa faci. Problema este ca daca este lunga melodia va trebui sa pui multe poze.

P. S. Melodia se pune la sfarsit.

Bafta!

| hehehe a răspuns:

Sony Vegas e cel mai bun pentru astfel de lucruri.
E destul de greu sa lucrezi in el, daca nu ai pe cineva sa te indrume, deci te sfatuiesc sa cauti pe youtube tutoriale big grin.

mitsu.

| AlexutzaDragutza explică:

Plis am nevoie urgent

| Abbydobrowolska a răspuns:

Picassa 3 sau movie makertongue