| Hollocause a întrebat:

Buna TPU am o intrebare.

Eu am fost cu un baiat si acum eu sufar din cauza lui el mi-a zis :
Nu te mai iubesc
Eu i-am zis :

Sa stii ca sufar dar nu conteaza.
Acum imi zice ca ma iubeste si ca nu mai este cu fosta prietena.

Ce sa fac
Help me!

Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| consiliera a răspuns:

Ai raspuns bine, chiar matur.Mergi inainte, chiar daca ti-e greu.Depaseste momentul.Lasa sa mearga lucrurile de la sine.Nu-l fa gelos sau altfel. Daca e pentru tine o sa vina.

3 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Nu fi proasta... fetito e clar ca te-as lasat pentru cealalta fata acum aia l-a lasat si vine inapoi la tine pastreaza-ti mandria nu face greseala asta e clar ca o sa-si bata joc de tine iti zic eu

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Scump-o mai există băieţi pe lumea asta.
Nu te opri la el, dacă el a fost un fraier asta e.
Nu fi şi tu, aratăi că nu eşti a 2-a pereche de pantofi de schimb. Ai şi tu demnitate.

Oricum baftă! În a lua decizia corectă.

Ps: noi nu putem lua decizi în locul tău noi decât te sfătuim. Mult succes happy

| Helpmeeveryday a răspuns:

NU!
Fii indiferenta, zii ca l'ai uitat, chiar daca inca suferi, nu-l lasa sa vada ca iti pasa.
Te'a parasit pentru alta.
Eu merg dupa zicala:"Faci o greseala o data, o repeti la nesfarsit!"
Gandeste'te bine daca vrei sa mai suferi ca la inceput sau daca vrei sa iti traiesti viata inainte, cu capul sus, indragostita de un baiat care te merita.
Bafta!:*