| Ratsa a întrebat:

:* Maine se implineste 1 an de cand sunt cu iubitul >meu.:" Si habar nu am ce cadou sa iau.straight face Si sunt si in criza de timp.:-s
HELP, va rog.batting eyelashes Funda.:*

Răspuns Câştigător
| βσσblėėŝ_3748 a răspuns:

Buna
cred ca cel mai frumos cadou pe care il poti face iubitului tau este dovada de iubire pe care i-o porti

sau poti sa-i cumperi de ex o pernitza personalizata cu o fotografie de a voastrabig grin...multi cumpara acest cadoubig grin este frumos sh ramane in amintire:X

bafta:* sh app multi ani impreuna:X

3 răspunsuri:
| Deny93 a răspuns:

Buna.pai ar fi dragut sa iei o poza cu voi doi sa te duci sa faci o perna peronalizata cu poza voastra...ar fii frumos. sper ca te-am ajutat.bafta:*:*

| OzVrajitorul a răspuns:

Un ceas de mana, sa nu fie nici prea mare nici prea mic nici scump dar nici ieftin. De cate ori se va uita la ceas isi va aduce aminte de tinetongue

| anca2000 a răspuns:

Un parfum si o inimioara pe care scrie I love you!