| ιяιηυк a întrebat:

Stiti ca la hi5 se poate da "Blocare utilizator", nu?

Ei bine...eram nervoasa si i-am dat asta prietenei mele pentru ca imi tot copia numele de la hi5...ideea e ca mi-am dat si mie "Blocare utilizator" de pe contul ei.[ii stiam parola].

Intrebarea mea este:

Cum pot dezactiva "blocare utilizator"?

Dau funda celui/celei care imi poate explica indetaliat cum il dezactivez[daca merge.]

P. S. Scuze de categorie si de greseli

1 răspuns:
| Anytsa a răspuns:

Fi atenta :
Intrii pe hi5 si sus in dreapta scrie CONT dai acolo, iar in partea dreapta scrie "Administrează setările de confidenţialitate "dai acolo, iar jos in stanga scrie UTILIZATORI BLOCATI si dai deblocare pe numele persoane respective!
Nu stiu daca am fost destul de explicita!