| wiliamss422 a întrebat:

stiti ce jocuri sa fac pe facebook ca sa adun mai multe like-uri? gen: 1 like=1 fulg de nea...si din astea? URGENT!

P. S : fundita::X:X

1 răspuns:
| mihaamihaa98 a răspuns:

Poii in primul rand maii ceree si tuu like. urii dee laa prietenii! Sii creaza jocuri cumar fii ghiceste vedetta, sau spanzuratoaree si multee altele. Sauu cum aii zis tuu cinee daa un like = fulg dee nea, sau daca iti placee da like, un like = ciocolataa calda, un like = veseliee dee craciun, un like = dragoste. puntetii mintea la contributie si vei fi cel mai tare!