| chrysty a întrebat:

Stiti ce metode sa folosesc ca nasul meu sa numai fie strambsadsadfara operatie niste trucuri daca stiti(sunt baiat). As vrea sa ma ajutati si pe mine daca puteti orice metoda care stiti voi ca ar da rezultate spuneti-mi-a poate rezolv problema astasadsadorice sfat bun e bine venit in afara de operatietonguetongue

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Ar fi bine sa te accepti asa cum esti, daca nu vrei o operatie. Alte metode nu exista, sorry!

| Messyhair a răspuns:

Stiu eu cum http://www.youtube.com/watch?v=2UqnB3yGuCE
Dar daca esti baiat, nu prea cred ca ai vrea sa incerci asa ceva.:)