| kcufaevigtnodi a întrebat:

Eu am tot observat ca un baiat cu 2 ani mai mare se tot uita la mine si nu inteleg de ce. Cu un an in urma noi inca vorbeam pe facebook dar cu uincetul am inceput sa nu mai comunicam si acum o saptamana am observat ca se tot uita la mine si nu cu coada ochilor ci direct. Adica eu pot sa observ ca se uita la mine si sa ma uit si eu la el ca sa inteleaga sa se intoarca dar el NU, tot continuua sa se uite, nu zimbeste, doar se uita. Mai inti am crezut ca na poate mam murdarit pe haina si tot ma verificam sa nu fiu cumva patata, dar nu asta era problema. Stiti el nu se uita asa din cap in picoioare, dar fix in ochi. Eu nu inteleg ce are se tot uita (afara, pe coridor, in bufet etc.). Puteti sa ma ajutati si sa imi spuneti de ce tot sta si se uita la mine? FUNDA si NOTE.

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Probabil vrea sa iti spuna ceva dar nu stie cum sa procedeze
se gandeste la ceva de la deranjat/miscat

| kcufaevigtnodi explică (pentru AlinKun):

Da cred ca da.dar azi am observat ca deja nu se cam uita.dar na cred ca nu ma observat.ori cum mersi pentru raspuns))

1 răspuns: