| gina09 a întrebat:

stiti ceva tratamnet sau ceva impotriva cicatricilor de pe picioare lasatate de la muscaturile de tantari? si ceva impotriva punctelor negre din care iasa parullaughing) vreau sa am niste picioare frumoase pe vara FUNDA:X

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa previ muscaturile de tantari,poti sa folosesti cand iesi afara Autan sau alte lotiuni,sunt foarte bune.
Cat despre "punctele negre", sunt foliculi de par, si eu am aceasta problema dar n-am facut nimic pentru asta...