| sweetstyles69 a întrebat:

stiti cum pot atrage atentia unui baiat? Funda?

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Buna,
E o intrebare, pe care cu totii ne-am impus-o, odata si odata se intampla sa fim atrasi de cineva dar daca ai de gand sa citesti "dume" de pe google cu textul " Cinci pasi pentru a cuceri un baiat", mai bine lasa.
Secretul sta in tine, iar la inceput fii tu insati!
Dar sa nu iti faci niciodata iluzii in legatura cu baiatul respectiv, sa ajungi sa te indragostesti si el sa te refuze pentru ca vei suferii enorm.
Cand doresti sa porti o discutie cu el, fii tu insati, nu incerca nici un fel de truc pentru a da bine, deoarece vei esua!
Numai bine!
pa, pa

1 răspuns:
| ๖ClaSSic a răspuns:

Prefa-te preocupata de ceva ce-i place si lui. Ar fi frumos sa aveti acelasi hobby si sa aveti un subiect de discutie. Zambeste-i discret si fii tu insati. thinking Inspira-te dintr-un vechi sfat pentru pescuit laughing - Daca vrei ca un peste sa muste din momeala, trebuie sa o misti suficient de mult cat sa-i atragi atentia, dar nu prea repede astfel incat sa nu o poata ajunge.hee hee