| elenabest98 a întrebat:

Daca stiti niste status pentru a atrage atentia unu baiat scrieti va rog dau funditakiss:X

Răspuns Câştigător
| silence a răspuns:

Buna elena big grin mie mi-a mers status-ul asta.

" pot sa ma arunc de la etajul 10 pentru tine. sper sa iti dai seama o data ca te iubesc :X " apoi el m-a intrebat : ce e mah cu status-ul ala trist. cine nu isi da seama ca te iubeste? "
sau asta : il iubesc dar nu-si da seama. cand o sa-si dea seama poate o sa fie prea tarziu "
sau
"cand o sa-ti dai seama ca status-ul asta e pentru tine. poate o sa iti dai seama ca te iubesc " love struck
sper ca ti-am fost de folos :* fundita?

3 răspunsuri:
| Cherry56 a răspuns:

Nu atragi un baiat prin statusuri ci doar prin felul tau de a fiwinking

| Mihai7best a răspuns:

Mai bine vorbesti cu baiatul care iti place nu pui un status happy

| Lavynya_7372 a răspuns:

Cateodata te-ntrebi de ce traiesti? Dar cel mai bun raspuns este"sa lupti, sa speri si sa iubesti"!:X
Am intrebari de pus'. Raspunsuri' de dat'. Ganduri de ascuns' si oameni' de uitat'.