| loveyouidiot a întrebat:

Stiti cumva cum pot sa-mi pun in paranteza ceva, langa numele de facebook? Am vazut la mai multa lume dar nu stiu cum se face :?

Răspuns Câştigător
| BalonassDeSapun a răspuns:

Heii. smug
Iti pot spune eu smug
1. Dai la " Setarile contului " [ pe care le gasesti la sageata aia in jos de langa numele tau in dreapta sus ].
2.Dai la nume.
3. Dupa ce dai la nume trebuie sa scrie " Nume alternativ ".
4.Dai acolo si scrii numele pe care vrei sa il ai in paranteza.
5. Unde scrie "Pentru a salva setările, tastaţi parola aferentă contului Facebook." scrii parola.
6.Dai la "Salveaza notificarile. "
Si gata! smug

Sper ca te-am ajutat happy smug big grin
fundita?! smug