| TheDarkQeen13 a întrebat:

Cum imi pot pune pe facebook pe langa numele meu un alt nume in paranteza?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Intri la setarile contului si la nume ai si nume alternativ si scrii acolo se nume vrei dupa care iti cere parola ta de facebook si gata! O zi buna!winking

| kteichd a răspuns:

La porecla, nickname

| Fayree a răspuns:

Heeii, exista rezolvarebatting eyelashes.
Facebook -> account settings -> editeaza numele de acolo si dai la alternate namehee hee. Fundita? puppy dog eyes.

| JunNnkie a răspuns:

Intri pe facebook, dai la account settings, dai la nume acolo editeaza si ai alternate name(sau nume alternativ daca e in romana) si scrii acolo ce vrei. Sper ca te-am ajutat.