| princessanna a întrebat:

Stiti un program de facut bani la barn buddy pe hi5?

7 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

De ce nu poate lumea sa joace cinstit? E doar un joc, un joc e pentru distractie nu pentru cine e mai bun, dar multi nu inteleg asta

| Morphine21 a răspuns:

Program de făcut bani?
Hai că asta e bunărolling on the floor))

| SCosmin a răspuns:

Mda til zic eu este un progam se numeste barn buddy cliker si mai este unul cheat engine... sper ca tee am ajutat... fundita?

| deny a răspuns:

Exista si eu il caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Downloadeaza asta http://www.software112.com/products/cheat-engine+download.html este un program pa burn buddy si daca vrei sa vezi cum se foloseste intra p youtube si scrie burn buddy cheat engine 5. 5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este barn buddy cliker il am dar nu stiu cum se foloseste

| Loreloredana a răspuns:

Downloadeaza asta http://www.software112.com/products/cheat-engine+download.html este un program pa burn buddy