| Diia94 a întrebat:

Stie cineva un coafor bun din Pitesti? Si nu foarte scump. Dar aproape de Razboieni? Este unul langa dispensar ...am uitat cum se numeste... in orice caz. unul bun sa fie.

Răspuns Câştigător
| Tania a răspuns:

Eu stiu unul ok este in centru, acolo unde se si vede ca sunt niste coafeze, chiar in centru, scrie cu albastru coafor si intrebi de o doamna liliana. Tunde foarte bine!

| Diia94 explică (pentru Tania):

Si km cat costa sa ma fileze?

| Tania a răspuns (pentru Diia94):

Pai eu cand m-am tuns..cam in jur de 20ron, oricum mai mult nu cred ca iti ia

| Diia94 explică (pentru Tania):

M-am dus big grin orqm nu stiu daca ala era ....in centru, unde scr coafor si frizerie...p langa forneti big grin

orqm iti dau fundita

| Tania a răspuns (pentru Diia94):

happy sper ca pana la urma esti multumita de tunsoarehappy

| Diia94 explică (pentru Tania):

Da:X