| federerdinamo a întrebat:

Buna:*. Stiu ca este prea devreme sa ma gandesc la ce voi face in viitor,avand in vedere ca sunt schimbatoare ca vreme,dar vreau sa va pun o >intrebare:".In viitor as vrea sa fac scoala de actorie,si sunt curioasa ce va trebui sa invat, si ce imi trebuie pentru a reusi aceasta scoala. Eu in prezent sunt in clasa. a noua (profil filologie). Cred ca unii dintre voi stiti serialul "Pariu cu viata", incerc sa ajung in figuratie aici pentru ca eu cred ca m-ar ajuta in viitor. Deci mai pe scurt cine imi poate da cateva detalii despre scaoal de actorie etc..intelegeti voiwinking. Funda:*

1 răspuns:
| fajasKE a răspuns:

Pai cam ai o idee buna dar trebuie sa fii pregatita sa faci asta pentru ca eu sunt la scoala aia si este foarte greu