| Jojiza a întrebat:

Hei,sunt intr-a10a la agroturism, si ma gandeam sa ma transfer la filologie dintr-a11a. Dati-mi un sfat.e bine sa fac asta? sau e prea tarziu? Mi-e cam frica ca o sa-mi fie greu avand in vedere ca ma transfer la alt liceu si la alt profil destul de diferit de al meu, dar sunt dispusa sa incerc. Ce as putea sa citesc/sa invat sa fiu mai pregatita pentru anul viitor? (In caz de ma transfer)
Multumesc :*

1 răspuns:
| Adriana1997 a răspuns:

E mai bine acum decat mai tarziu! Si eu ma transfer tot la filologie, macar sa am o sansa sa trec bacul.Asta e parerea mea, tu decizi.Multa bafta:*