| WhiskyGirl a întrebat:

Stiu ca o sa vii se para ciudat si sa ma faceti ciudata dar acum 1 luna ca sa zic asa am fost la o inmormantare. Seara ( eu stau la bloc ) cand urc scarile la etajul 1 mi se pare ca vad oameni sau ceva gen ( si omul la care am fost la inmormantare )... si mi se face frica. Stiu ca nu exista fantome dar totusi mi se pare ciudat :o!
Dau fundita daca ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| mishutza a răspuns:

Buna! Probabil te.ai sau te gandesti la acea persoana. Incearca sa nu te mai gandesti si cand vrei sa te duci undeva sau cand urci asculta muzica sau vb la tel cu cineva...pana cand ajungi in casa! Nu te mai gandi! Funda?! :d

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Probabil te-a marcat ceva sau cineva la acea inmormantare.Cu timpul v-a disparea aceasta senzatie.

| BiaBby a răspuns:

Te gandesti la asta si este si normal sa iti apara... daca te gandesti la fantome normal ca vezi fantome...

| Yasmin875 a răspuns:

Ti se pare.Nu te mai gandi la acea persoana.

| IngerCazator a răspuns:

Buna! Uite si mie mi s-a intamplat la fel... Cand am fost la bunicu meu la inmormantare, dupa aceea cand stateam in casa parca imi parea ca se deschide usa si il vad pe bunicu meu ca intra in camera dar era doar imiginatia mea [si parca totusi eram fericita ca il vedeam], cei drept ma si gandeam mult la el... Dar cu timpu am inceput sa ma gandesc din ce in ce mai putin la asta si acea senzatia ce il vad a disparut.
Stai linistita o sati dispara si tie aceasta senzatie!

| SirGeo a răspuns:

Ai fost tu asa un pic uimita la inmormantare ca l-ai vazut pe omul acela mult timp si acum te-ai obisnuit si creieru a-ti joaca feste e mai bine sa-ti in frangi teama. Noroc

| xDariuss a răspuns:

De fiecare dată când mai urci scările noaptea repetă în gând " Totul e doar în mintea mea ".
Se întamplă poate din cauză că n-ai mai fost la înmormântări şi e ceva nou pentru tine. Ştiu, şi eu am păţit-o!
Succes!