| Nik a întrebat:

A murit cineva pe scara blocului la etajul 2 si de fiecare data cand trec pe langa acea usa pana cand ies din bloc simp ca sunt urmarit si simt o briza puternica... Chiar exista fantome? Va rog ajutati-ma, dau Funda

4 răspunsuri:
| marett16 a răspuns:

Da...sigur...asta si intrebarea cu cei patru oameni si cu serpiilaughing du-te mai de aici!

| myxolaryy a răspuns:

Nu exista asa simt si eu eu cand stau la calculator sau la tv simt cai cineva langa mine si pe intuneric ca ies oameni din sifonier de sub pat si ca ma injungie cineva va rog ajuatatima si e mine VA ROGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG(dau funda)GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii eu te pot ajuta...De fiecare data cand treci prin locul acel te gandesti al acea persoana nu? Stii raspunsul gandeste-te la ceva frumos. sper ca ti-am fost de ajutor.bye

| ThisIsMeJustMe a răspuns:

Mi nu mi s-a intamplat nimic, desi cred, insa, am ceva sa zic.
stau la vila si, de fiecare data cand merg pe holul de la etaj se aude ca si cum s-ar desuruba ceva rapid. nu stiu d c, dar nu asta e o problema. eram acasa, singura si dintr-o data s-a auzit asta o data. am crezut ca a trecut o masina mai mare p strada sau altceva. si s-a mai repetat de inca 3 ori, a facut o pauza si iar inca o ora. ce credeti ca e?