| Melody_Destiny_1992 a întrebat:

Stiu ca pare o intrebare mai stupida... dar de ce unii dintre voi urasc pisicile? Ma scuzati dar chiar vreau sa stiu asta. Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| SabbyNightShadow a răspuns:

In sfarsit cineva care gandeste asta happy Eu una cred ca pisicile sunt cele mai drgalase, adorabile si dragute. Am si luat 3 prosti la bataie pentru o pisica.

13 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Eu nu le urasc, dar nici nu imi plac exagerat de mult. Imi place pisica, dar nu sa o tin in casa. Prefer cainii si intotdeauna i-am preferat pe ei. Nu stiu de ce, pur si simplu. Am si o pisicuta acasa. happy

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Gusturile nu se discută. E ca şi cum o fană JB ar întreba un băiat: "De ce îl urăşti pe JB?".
Bine, nu cred că unii chiar urăsc pisicile, doar că nu le simpatizează.
Mie îmi plac, dar altora poate nu. Asta e.
Numai bine!(:

| aladinbeci a răspuns:

Pisicile sunt niste fiinte dragalase care au capacitatea, prin comportamentul lor jucaus, sa te faca sa te relaxezi si sa mai uiti de probleme. Plus ca te scapa de sobolani. Imi plac foarte mult pisicile!

| Melody_Destiny_1992 explică (pentru aladinbeci):

Macar cineva e de parere cu mine happy

| MaliciousDeath a răspuns:

Sunt enervante, se tin mereu dupa tine, se aseaza pe lucrurile tale, iar dupa ce le dai la o parte, se aseaza iarasi.Si sa nu mai vorbesc despre par...Imi vine s-o arunc pe geam cand imi atinge perna.
Dar nu le urasc.PREA MULT.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni limitaţi şi fixaţi prosteşte pe o idee ce poate fi demontată oricând. Cică lasă păr şi zgârie nu ştiu ce, de zici că un câine nu ar putea face prăpăd prin casă.

| Chamberlin a răspuns:

Mie chiar imi plac pisicile, sunt calme, loiale si dragute.
Depinde de fieccare om, ce ii place si ce nu.

| RiRikk a răspuns:

Mie una imi plac pisicile. Cred ca principalul motiv sunt superstitile. Adica cine nu a auzit macar o data ca pisicile aduc ghinion?

| Ilisaysmeow a răspuns:

Eu le iubesc, dar unii le urasc din mai mult motive de exemplu :
-cica vor raul stapinului
-zgarie
-dorm mereu
-lasa mult par
-sunt parsive
-miauna mereu

| MiAaa234L a răspuns:

Eu iubesc puii de pisica. Atunci cand ajung la varsta adulta incep sa le detest. De ce? Pai, pentru ca nu mai sunt mici si pufoase, zgarie daca nu le lasi in pace, lasa foarte mult par ( pe care tot tu trebuie sa il aduni din casa) si pentru ca atunci cand mananci ceva (orice) ele incep sa miaune pana cand le dai si lor sa manance.

| SabbyNightShadow a răspuns (pentru MiAaa234L):

Orice animal face asta... trebuie sa ai mai multa rabdare

| EricCartman a răspuns (pentru SabbyNightShadow):

Meooow!

| SabbyNightShadow a răspuns (pentru EricCartman):

Meow :3