| SsAa a întrebat:

Buna stiu ca pun o intrebare cam ciudata dar ce este o tema prntru telefon. Vreau raspunsuri serioase din care sa inteleg...Ms Funda

Răspuns Câştigător
| TorenT a răspuns:

O tema de telefon este Un fel de desktop+bara de unelte+ imagini diferite la iconite( gen Setari, Album Media, etc.). Tema de telefon are rolul de a da un caracter mai placut sau mai unic telefonului.In general, iti poti da seama dupa fundal despre ce tema ti-ai pus.Pur si simplu are legatura cu aspectul ecranului...

2 răspunsuri:
| NoNameMe13 a răspuns:

Tema unui telefon este prima imagine. Adica stii tu fiecare telefon are o imagine pe ecran unde e si data si ora tot. Poti pune ce imagine vrei tu. Aceea este o tema. Funda?batting eyelashes:*

| 7rAc3rS a răspuns:

O tema pentru telefon ii fundalul, posibil imahine, gadgeturi ( mai bine zic culoarea meniului telefonului si a imagini de fundal ( Desktop)