| Artemisia a întrebat:

stiu ca pun o intrebare stupida, dar la imvu poti sa iti casatoresti avatarul? am vorbit cu o prietena care are cont si ea a zis ca da, LOL.deci se poate? si daca da, cum, ca sunt foarte curioasa? dau fundoi.

1 răspuns:
| Anonima_9977 a răspuns:

Pana acum nu am mai auzit sa fie posibil, iar eu am cont de IMVU de vreo 2-3 ani... dar banuiesc ca daca e posibil trebuie sa fi si V. I. P. macar, dar cand afli cum se poate face(in special free) sa imi dai si mie un mesajhappy