| alexamealexa a întrebat:

O prietena i-a casatorit pe 2 pe imvu. A intrat apoi o tipa care cica era preot sau ceva de genu` si cica atunci cand casatoresti p cineva si nu esti preot esti raportat si poti face cica ea inchisoare (ceea c mi s pare absurd) sau sa fi penalizat. Se poate asa ceva?thinking Nu din cate stiu eulaughing
funditabatting eyelashes
Scz categoria dar este cea mai vizitatahee hee

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Poate inchisoare in joc laughing ca in viata reala nu. Daca ar fi ceva asa de "rau" atunci nu ar mai fi facut jocul asa, adica ar fi facut in asa fel incat doar un preot sa poata casatori si nu altcineva.

| alexamealexa explică:

Sincer? am avut aceeasi reactie cand mi-a povestitrolling on the floor

| KoBrAVaSaluta a răspuns:

Lol ce zici tu acolo?rolling on the floor