| brokenoxi3 a întrebat:

Buna sunphoto.am si eu o intrebare ...cine stie cat ar costa extensiile. dar nu cele din par adevarat ca akele sunt ft ft scumpe ...asa as vrea http://www.google.ro/......tp?/imgres r:32, s:43&tx=65&ty=67&biw=1280&bih=897 decii vreau sa stiiu cat costa si unde pot gasi.prin bucc. da lungi si drepte ca si cum ar fi fost fkute cu placa.mze.sper sa ma ajutati.:)

Răspuns Câştigător
| Larisa a răspuns:

Depinde foarte mult cate bucati vrei.Sun si care preturile incep de la 60de lei pe mesa