| Munteanu_Lenuta_1971 a întrebat:

Sunt Ana sunt in clasa 7 si imi place de un baiat e cu mine in clasa Si stie ca-l plac i-a spus o colega de clasa.Infine asera l-am visat eu ma uitam pe telefon pe Facebook si a pus o poza el pe pagina lui cu el si sus a scrie eu si printesa mea suntem foarte uniti.Si dupa am visat ca s-a despartit de fosta lui prietena si eu trecea si am auzit ca a spus scuze dar eu sunt indragostit de alta fata si eu a spus oare de mine m-am trezit.Ce insemna ma place. Vineri de dragobete un prieten de a lui la intrevat nai prietena de dragobete el nu am si prietenu ii spune uiteo pe Ana spune-i ca vreti sa fiti in preuba si el nu a spus nimic nimic nici da nici nu eu cred ca ncepe sa-i olaca de mine va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Visele nu înseamnă nimic. Apar din mulțimea gândurilor.

| Prostire_Petru_1997_NWza a răspuns:

Cred ca cel mai bine renunti la treaba asta si iti continui scoala pana la a avea o relatie mai ai de crescut