| Cicilia a întrebat:

Aseara vorbeam cu o prietena de-a mea cand mi-a spusn ca a visat ca am ramas insarcinata cu baiatul de care imi place mie si mi-a mai spus o prietena ca a visat acelasi lucru. sa ma sperii? sa fie un semn? ps: in visele lor baiatul acela era ft ft indragostit de mine si ma iubea mult

Răspuns Câştigător
| CariocaAlba a răspuns:

Cred ca e vrajalaa! Si de ce sa iti fie frica pana la urma? Ai intretinut relatii sexuale cu tipu ala? Nu cred. Deci nu puteai ramane gravida prn palton sau ''uitandu-te la o floare''. straight face Pe bune sa nu devenim penibili. straight face Daca esti u asa sigura ca asta au visat, daca o sa o faci cu el vreodata sa o faci protejat, si sa iei anticonceptionale in cazul in care vrajitoarele Vanessa Si Melissa vin si sparg prezervativul. Nu mai crede orice.winking Succes!

| Cicilia explică (pentru CariocaAlba):

Cati ani ai? imi poti da id-ul tau?

| CariocaAlba a răspuns (pentru Cicilia):

EU? De ce imi vrei id?

| Cicilia explică (pentru CariocaAlba):

Da speriata esti soro.laughing

| CariocaAlba a răspuns (pentru Cicilia):

Bullshit.big grin