| Annaa_4696 a întrebat:

revin din nou cu o alta problema.

La scoala este un baiat pe care il plac de ceva timp. Si suntem la un concurs si azi in clasa doamna ne'a oprit pe mine, pe el, si pe inca 2 fete si un baiat. Stii si ne'am nimerit unu langa altu rolling on the floor si na. se uita la mine, ma tachina, nu ma lasa in pace. si tot asa.

Credeti ca ma place? Tin sa mentionez ca are prietena.

Răspuns Câştigător
| FummRozzz a răspuns:

Buna Ana happy
eu sunt de parere ca acel baiat t placebatting eyelashes
si mie mi s`a intamplat sa`mi fie "furat" iubitul de catre o prietena, dar spre fericirea mea el nu o iubea si statea ca ea doar ca sa ma fk p mine geloasa rolling on the floor in fine
cel my bine ar fi sa t duci la el sa-l iei frum d manuta si sa mergeti intr-un loc my retras si sa discutati face to face! e cel my bine thumbs up
sper ca ti-am fost de ajutorbatting eyelashes
>big grin

6 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai nu stiu daca te place sau poate te simpatizeaza. oricum ceva concret ai putea sa faci dupa ce eventual va si singur fiindca asa nu este frumos sa intervi intr-o relatie. cred ca ii esti simpatica dar lasa-l sa actioneze mai mult si apoi analizeaza-i faptelebig grin

| pinkystyleツ a răspuns:

Slabe sanse.sad

| LastWord a răspuns:

De placut sunt aproape sigura ca te place.hee hee
Intrebarea este : cum te place?
E posibil sa te placa doar ca pe o amica, adica ii esti simpatica si asa... Daca are prietena, ti-as sugera sa nu te incurci cu el, dar faci cum vrei. succes big hug :*

| Annaa_4696 explică:

Da, aveti mare dreptate, doar ca sa zic asa pe el nu il prea intereseaza de prietena lui, oricum ea sta cu el sa zic asa " din interes ", pentru ca ea e o fata, nu ca toate fetele, adica nu se integreaza in societate, si cu ajutorul lui, este si ea mai bagata in seama. Si fata aia face asta doar din ambitie, si ca sa ma enerveze pe mine, pentru ca stia dinainte sa se comb cu el ca eu il plac, si eu nici odata nu m-am inteles cu ea, si cam asta ar fi parearea mea! Mai astept raspunsuri!

| LotusRadioactiv a răspuns:

Draga Annaa,
Incearca sa fiti amici si asteapta pana se desparte de prietena sa. Dar totusi, fii atenta la 2 observatii :
1. Daca se desparte prea repede de ea, inseamna ca este un "fluture" masculin, la o adica umbla din floare in floare doar pentru a capata "experienta". Incearca sa te detasezi de el, fara sa-l ranesti.
Daca nu se desparte nici dupa mult timp, inseamna ca e o relatie mai serioasa si nu este bine sa o strici.
Multa sanatate happy

| anonimaaa_1370 a răspuns:

Heii big hug Depinde cum te "tachina" fiindca baieti se pricep la asta doar ca sa ne enerveze pe noi, fetele laughing ceea ce mi se pare de prost gust dar asta este nu poti schimba lumea.dar s-ar putea sa te placa.big grin cel mai bine ar fi sa vorbiti unul cu celalalt si sa va spuneti fiecare sentimentele tongue Fundita?batting eyelashes kiss Si Bafta big grin