| anonim_4396 a întrebat:

sunt baiat, am bretonu' pe o parte, cand il las mai lung incepe sa se cam onduleaza/increteste un pic. cum sa il fac sa stea drept fara placa? dau funda big grin

7 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Taieti si tu varfurile parului incretit, sau da`ti cu gel.

| AiEnmaYuuki a răspuns:

Ai putea sa incepi sa folosesti un balsam.E foarte bun pentru ca iti face parul moale si ti-l disciplineaza. Daca nu poti merge la farmacie si sa ceri indicatii despre ce ai putea folosi.Sunt sigura ca farmacista/farmacistul nu se va supara iti recomande ceva.Baftawinking

| motolo9ve a răspuns:

Pai numa dac te dai cu putin gel..sau dac te speli pe cap, cand te usuci til indrepti cu piaptanultongue

| Ozdogan a răspuns:

Pai..incearca un gel mai bun.Sau un balsam pe baza de plante asa va fi mai usor de coafat si nu ti se va mai ondula. Daca nu merge..Treci la placa sau tunde-te big grin

| Albertooo a răspuns:

Sa o lom cu inceputu: 1-Numai bulangii si distrusii au frezza ta de lake si 2-Invata sa scrii in romana!

| maryo238 a răspuns (pentru Albertooo):

Daca am gresit un pic nu inseamna ca nu stiu sa scriu ma bulangiule. esti un **** cu ochi! ma btin sa scriu alte chestii ma. esti degeaba!winking auzi la el. queer!

| Albertooo a răspuns (pentru maryo238):

Du-te ba drk de femeie..Esti un ratat cu freza de obosit, te-as bate toata ziua daca te-as cunoaste..Hai jet