| zizo a întrebat:

Buna,sunt baiat si am 14 ani, mi-am ras 1 data mustata cu ceara, dar am auzit ca daca o sa mi-o mai fac cu timpul nu o sa imi mai creasca? Este adevarat, eu mi-am facut-o cu ceara deoarece nu creste ca si cu lama de ras, totusi sunt cam mic ca sa imi fac deja cu asa ceva asa ca nu stiu sa mai mi-o fac cu ceara sau nu? Multumesc

Răspuns Câştigător
| djacido a răspuns:

Foloseste un bic.E mai barbatestewinking.
Cu ceara se da doar justin gayber si altii ca el happy.

2 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Depinde daca doresti ca in timp sa ai mustata thinking cine stie ce moda o mai fi...dar cu ceara parul in timp ti se rareste si ti se subtiaza firu ceea ce ar fi oke... daca te iei cu lama o sa trebuiasca ca la 3-4 zile sa o tot iei pot exista mici accidentari, rani etc. happy

| XBrunetteX a răspuns:

Eu cred ca e mai bine sa folosesti bic-ul.
Mai mult fetele folsesc ceara...