| Anileda a întrebat:

Sunt bruneta si am ochii albastri, dar ce spuneti sa ma vopsesc blonda? credeti ca mi-ar sta mai bine?

9 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Cu siguranta iti va sta binehappy

| Veve :X a răspuns:

Eu iti spun sincer sa nu faci vreo prostie tongue sa fii bruneta si sa ai si ochii albastrii e un lucru rar intalnit, crede`ma! Da, iti va sta bine blonda, chiar foarte bine dar gandeste`te ca odata vopsit parul nu mai are aceeasi stalucire si nu mai este asa sanatos ca inainte. Deci gandeste`te ca brunetele cu ochi albastrii sunt un fenomen rar si atrag multe priviri; si cred ca si tu sti ce se spune despre blonde, nu?

| Madalina1455684 a răspuns:

Da.
Dar sa te vopsesti deexemplu daca te-ai vopsit blonda cand iti creste de la radacina par brunet vopseste bin nou la radacina cu blond ca nu arata bine parul blond iar radacinile brunetex(.

| Petronela a răspuns:

Buna! Sigur iti va sta bine

Răspuns utilizator avertizat
| CataVegas a răspuns:

Ai strika totsaddaca te-ai vopsi

Răspuns utilizator avertizat
| dulceKmierea a răspuns:

Buna! Prima oara fa-ti niste suvite, iar apoi te hotarasti daca sa te vopsesti blonda sau nu.
Pa-pa

| lalaliela a răspuns:

Cu siguranta iti va sta bine, dar eu in locul tau nu m-as vopsihappy. Combinatia de ochi albastri si par brunet este una dintre cele mai rare si deosebite. Vopsindu-te blonda, o sa intri si tu in titpicul persoanelor blonde cu ochi albastri xD.
peace.