| ancutza_4814 a întrebat:

Sunt cam slabuta, nu exagerat, insa am burta cam mare.Nu e o problema medicala.Mereu dupa ce mananc parca toata mancarea se pune pe burta si nu pe picioare sau maini.
Ce vreau eu este sa stiu cum pot da jos burta pana in vara.Si daca trebuie sa fac abdomene cam cate ar trebui sa fac si in decurs de cat timp.Va rog sa ma ajutati. Daca stiti ceva in afara de abdomene imi puteti spune.Multumesc.Dau funda!:*

Răspuns Câştigător
| DeeaEuu a răspuns:

Hey! nu trebuie sa faci neaparat abdomene poti sa faci un curs de dans sportiv sau sa mergi la inot sau sa ti o dieta stricta adica sa mananci orice in afara de dulciuri; fainoase; fructe(ele contin foarte mult zahar); si morcovi. ex:oua; branza; iaurt dietetic; file de peste; salata; ridichi etc.
O sa mai slabesti si in alte zone dar cel mai mult in zona burti! crede-ma mama este nutritionist!