| LittleandLiars a întrebat:

Buna sunt cam trista mi-am facut acest cont pe TPU si nu am nici o fundita. Problema este ca atunci cand mi-am facut contul si-a facut si o prietena in acelasi timp iar ea are 25 de fundite si eu nici una HELP! Daca stiti vreo intrebare care ofera fundita si nu are va rog puneti-o aici va rog!

Cu stima: Eu

Răspuns Câştigător
| VoiceWithin a răspuns:

Pentru a obtine o fundita trebuie ca raspunsul tau sa fie placut de el adica de folos iar el/ea daca i-l v-a considera de folos iti v-a da fundita. Uite iti dau eu daca imi raspunzi la intrebarea cu hamsterul.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Inteleg ca spiritul de competitie e mare insa fiecare user are un anumit citeriu dupa care acorda funditele. Unuia ii plac raspunsurile originale, altuia cele la obiect sau amuzante.Tot ce poti face e sa raspunzi corect, bazandu-te si pe propria experinetahappy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Draga mea nu fi suparata, o sa primesti si tu fundite dar sa stii ca nu asta conteaza si ajutorul pe care il dam celor care pun intrebari.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Cu 12 răspunsuri, nu prea poţi spera la vreo fundiţă. Răspunde şi tu mai mult şi fă-o din suflet. Vor veni şi recompensele. happy

| gigiro a răspuns:

Ai sa primesti de la mine dac-mi raspunzi la intrebari. Probabil prietena ta petrece mult timp pe TPU, sau a dat multe raspunsuri, sau are prieteni care o sustin, sau. Nu uita ca tu poti sa faci multe puncte, dand o nota intrebarii si raspunzand cat mai mult si pe sufletul celui care a adresat intrebarea. Nu uita ca la fiecare 5 ore poti sa pui o intrebare noua (care se puncteaza ). Succes!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funditele le faci pe parcurs, si ar trebui sa fie pe merit, pentru ca chiar ai fost de folos cuiva si nu pur si simplu pentru ca ai vrut una...Asa ne putem apuca toti sa zicem ca vrem fundite si gata thinking Poate ca site-ul nu ar trebui sa se numeasca TPU si TPF thinking (Toti pentru funditelaughing)
Si daca nu-s indiscreta laughing ce vrei sa faci cu ele?thinking Poate ma apuc si eu sa le comercializez sau ceva thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine e prietena ta cumva: sakura@shinoby :S