| Yoyo238999766 a întrebat:

Buna, vreau sa imi fac un cont onlyfans si nu imi aproba contul? Stiti cumva de ce? Si cum ar trebui sa fac sa mi-l aprobe? Ce as putea scrie la "abordare"? Si cum ar trebui făcut selfie-ul? Help mee xx

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Mai esti si mascul?!
Bruh, lel, hai ca mi-ai facut ziua. Misto, ce sa zic... daca ei nu te vor, nu te vor, n-ai ce face.

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Mergi la munca ca sunt scarbit de voi. Vreti sa nu munciti si sa produceti bani.Ar trebui interzis astfel de metode de a face bani.Mergi si fa filme pentru adulti ca este mai usor de explicat.

| Dddonkey a răspuns:

E timpul sa cauti alte moduri de a face bani atunci.

| IonutSiAtat92 a răspuns (pentru Dddonkey):

Daca e baiat, sa dea curulet si gura laughing)

| Dddonkey a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

Daca e baiat putina demnitate...