| Anonima1244 a întrebat:

Bună, sunt clasa a 7-a si nu înțeleg deloc geometria habar n-am sa fac demonstrațiile etc etc ce as putea face in privinta asta? Sunt disperata si nici bani de pregătire n-am!*fara mișto va rog*

Răspuns Câştigător
| Ara997 a răspuns:

Https://sorinborodi.ro/
uite aici un site, alegi clasa si ai acolo ai lectii explicate, exercitii, teste rezolvate! spor!

p.s. numai prostii rad de copiii care vor sa invetze si, din cate se vede, e numai lume serioasa aici pe TPU.
si daca rade vreunu pe-aici de tine, spune-mi-l si-l linistesc eu urgent.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucrezi singura in plus.Si îi ceri profesorului sa-ti mai explice odata