| Mihăițăaa a întrebat:

Buna sunt clasa a VIII-a
Am dat simulările la romană am scris destul
La mate nu am reușit deloc
Primul Exercițiu l-am făcut in mod invers si trebuia sa desfac după paranteza ce sa m-a fac doamna a zis ca cine nu știe ex 1 nu bagă in examen ce sa m-a fac

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate au ramas corigenti sau au fost amanati.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Profesoara a vrut doar sa te sperie. Toti cei care absolvesc cl. a VIII-a se pot prezenta la evaluarea nationala, indiferent ce-au facut la simulare, puteau chiar sa n-o sustina.
Simularea evaluarii nationale este doar pentru a se stabili stadiul de pregatire a elevilor si pe ce trebuie sa mai insiste pana la examen.

| Mihăițăaa explică (pentru Ioandelasal):

Dar pe niște colegi anul trecut nu ii a băgat in evaluare

| Ioandelasal a răspuns (pentru Mihăițăaa):

Poate au ramas corigenti sau au fost amanati.

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Să inveti sa pui si cratima ca si pe română esti jale

| lovelessAlex24 a răspuns:

Eu doar pe ala l-am facut.Sunt terminat daca nu invat : )