| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cls a 9-a si particip la miss boboc... iar problema este ca nu stiu ce sa fac la proba la alegere...
Cine ma ajuta si pe minee?
Va rog`!:X

Răspuns Câştigător
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Pey ceva la care stii ca esti talentata. poti canta, poti recita...sau poti dansaconfused poti face o sceneta, sa imiti ceva dintr'o reclama etc

7 răspunsuri:
| Alex a răspuns:

Sa canti, sa dansezi etc.

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Dar la acea proba trebuie sa fii singura sau iti poti lua cativa colegi in ajutor?

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Pey poti sa cauti si tu o poveste care t'i se pare mai usor de regizat sau poti cere un sfat bibliotecarei thinking si sa faci sceneta...cred ca una comica ar fi perfectahappy

| Karinne a răspuns:

Pai eu vroiam sa cat numai ca mai face cineva...eu ma`m gandit la ceva sceneta sau ceva dar nu stiu`ce fel de sceneta

| Karinne a răspuns:

Pot si singura si cu colegii...cum vreau eu`. nu conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as alege talentul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as alege dansul