| DjSteelSex a întrebat:

sunt boboc, particip la bal. Si am de dat o probă la alegere de talent, ce as putea sa fac? Dau funda

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

In primul rand sa te gandesti ce talent ai. Eu zic sa faci trucuri magice cu carti. Poti? Nu poti... Degeaba iti zicem noi ceva daca tu nu ai talent in aia.

| Friday13 a răspuns:

Poti canta daca ai voce, dansa daca stii, trucuri de magie cauti pe net, sau sa inveti niste glume, sa le scrii pe biletel si sa ii faci pe altii sa rada (comediant) daca stii sa canti la vreun instrument etc.