| Marrythenight a întrebat:

Sunt cu prietenul meu de 2 saptamani(suntem colegi) se comporta frumos cu mine doar ca aseara mi-a zis ca iese de pe fb, si dupa 2 ore l-am vazut iar online si l-am intrebat N-AI SOMN? si el a zis NU, MA GANDESC LA TINE. apoi m-a intrebat acelasi lucru si i-am zis ca ma gandeam la noi, la care ma intreaba ESTI SIGURA? EU STIU... ma cam pus pe ganduri chestia asta... am observat ca eu sunt cea care trebuie sa inceapa conversatia pe facebook ( a intrat de azi dimineata dar nu a zis nimic, cu toate ca eram intrata ), la telefon/( nu ma suna, doar prin mesaje ) dar imi zice ca nu se va supara never pe mine, ca ma iubeste prea mult. ce sa cred?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Copilarii... trecand peste faptul ca sunteti doar de 2 sapt impreuna, relatiile nu se bazeaza pe activitatea de pe facebook

| Marrythenight explică (pentru suntserios):

Adevarat, nu se bazeaza, dar e ciudat ca in viata reala sa se comporte frumos, si in mediul virtual, cand nu ne putem vedea, sa nu ma bage in seama...