| Maria_7350 a întrebat:

Buna!happy sunt cu un baiat de 6 luni jumate si alaltaieri s-a dus cu ceva prieteni de a lui la o fata acasa si acolo mai erau ceva fete si cu cateva zile in urma ne-am certat si s-a dus la fata aceea acasa ca sa bea "sa uite". Dupa ce a beut un pahar de vin dintr-o gura o fata din gasca aia l-a pupat pe obraz, dupa aia pe gura si el a pupato dupa aia in continuarestraight face si nu este prima data cand bea si pupa pe o fata...si prin ianuarie a mai facut o data tot asastraight face ce sa fac? m-as desparti de el dar nu prea pot pentru ca il iubesc si acum o saptamana am facut-o cu elstraight face ajutati-ma va rog!crying

Răspuns Câştigător
| Suzzy_5903 a răspuns:

Buna!:* Eu m-am gandit ca poate bea de suparare, dar asta nu inseamna ca trebuie sa pupe alte fete mai ales ca te-ai culcat cu el. Poate ca il iubesti dar asta nu inseamna ca trebuie sa suporti toate "jignirile" astea si poate ca el face asa pentru ca stie ca il iubesti mult si nu ai renunta la el. Daca tu l-ai mai iertat el poate a crezut ca poate sa mai faca.Chiar daca ai avut relatii intime cu el nu cred ca ar trebui sa-si bata joc.Eu zic sa vorbesti serios cu el sa ca sa vezi ce vrea cu adevarat. Daca nu te iubeste nu are rost sa mai continui relatia cu el, chiar daca tu il iubesti nu cred ca o sa te faca fericita. Baftaa`!:*

8 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Nu inteleg cum ii suporti capriciile.Esti fata,ai demnitate,ai caracter care inca se dezvolta,nu-l lasa sa fie umplut de golurile lasate de el.E clar ca lui nu ii prea pasa de tine,daca vei avea nevoie de el nu cred ca va veni la timp(Scuze vin mai tarziu).Cum poti suporta sa vezi,sa stii ca se saruta cu alta.E bine sa fii rabdatoare, sa lasi de la tine, dar cred ca vei ajunge sa lasi numai de la tine.Nu iti spun sa te desparti, dar bine nu iti faci, dezamagirile provocate de el te vor consuma pana la urma.La revedere Anne!

Răspuns utilizator avertizat
| Skylar a răspuns:

Da nu-i problema laughing

| Muresan_6009 a răspuns:

Daca ai facut-o cu el si tipu asta la petreceri bea si pupa fete te considera fuckbuddy (adica tipa pe care un baiat o are pentru a face sex dar el considera ca e singur), daca te-ar iubi si el cum o faci tu atunci nu s-ar distra asa la petreceri dai papucii sigur o sa gasesti un tip care o sa tina la tine si o sa te respecte.Nu e nevoie sa il tot ierti mai ales ca ai spus ca a mai facut asta! Daca eu eram in situatia asta si prietena mea ar fi facut asa ceva nu as mai fii dat ochii cu eawinking.
have a nice day>big grin

| Diana8155 a răspuns:

Hey daca el se comporta asa cu tine nu are rost sa mai fii impreuna. nu are sens el nici macar nu te iubeste daca pleaca la alte fete sa bea si inca acolo se mai saruta si cine stie inca ce mai fac ei acolo nu merita macar sa te uiti la el,macar daca te lua cu el sa stai un pic cu ei sa te distrezi si tu, dar asa pleaca singur te lasa singura ce fel de iubit e asta. Sa ma scuzi da mai bine cu un tocilar sa te intilnestisi acela te va iubi nu te va insela si te va respecta, in pat nu va fi prea bun dar cine stie. sfatul meu e sa te desparti cu el, chiar daca il iubestifii femeie ai respect fata de tine si ai un pic de mindrie si lasa-l ca ai sa gasesti altii mult mai buni frumosi si care te vor respecta.

| Roxana_2818 a răspuns:

Situatia e complicata. spune-i ce te deranjeaza la el si ca ai vrea sa se schimbe. Asta sa i-o spui in fata pentru a-i vedea reactia.Vezi daca se schimba in urmatoarele zile/saptamana iar daca nu ar trebui sa iei masuri.batfa multa!

| Tiffanny a răspuns:

Ai facut o mare greseala!
Te`ai culcat cu el,i`ai facut pe plac,e si normal sa se poarte asa!
Desparte`te de el, o sa continue asa!
si-a babut joc de tine, e si normal sa se poarte asa dupa ce te-a folosit!sad
Desparte`te de el!straight face
N`ai incotro!sad

| viviene2010 a răspuns:

Parerea mea e ca suferi degeaba inteleg ca suferi mult dar se vede ca acest baiat care l-ai precizat mai sus a profitat de tine.Nu cred ca e bine sa te desparti de el ca dupa aceea s-ar putea sa fie si mai grav cearta-l critica-l si lasa-l pe el sa se desparta de tine altfel o sa ajungi carpa lui de sters pe jos