| antonia_5455 a întrebat:

Buna sunt Denisa as vrea sa merg la liceu pe profilul bio-chimie dar nu stiu ce voi studia mai mult daca stiti mai multe despre acest profil va rog sa imi spuneti si mie.

2 răspunsuri:
| dudu13 a răspuns:

Pai o sa studiezi destul de multa biologie si chimie.Asta e baza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La chimie-biologie sunt eu, acum se numeste stiintele naturii. cel mai mult studiezi biologia, chimie si fizica (la bac iti alegi dintre cele 2 chimie sau fizica), dar in general faci aproape toate materiile