| KaleidoscopEmyLara99 a întrebat:

Hei! Cum este la profilul Chimie-Biologie? As vrea sa merg acolo la liceu, imi place foarte mult biologia.Dar am inteles ca va deveni mai grea si mai naspa.Vor fi mai multe probleme si calcule.Este adevarat? Dar chimia? Daca este cineva la acest profil va rog sa-mi spuneti cum vi se pare.Din cate am mai auzit este un profil destul de ok.As vrea sa aud si parerile voastre.Multumesc.

1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

Normal ca devine mai grea, e normal sa nu faci acelasi lucru si in a11a cu ce faci in a 8a de exemplu.