| antonia_5455 a întrebat:

Buna sunt Denisa si anul asta termin a 8-a si vreau sa intru la liceu cu profilul bio-chimie doar ca nu stiu pe ce se bazeaza mai mult daca stiti mai multe despre acest profil va rog sa imi spuneti.

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu sunt la acest profil.Se insista pe biologie si chimie, putin pe fizica si foarte putin pe matematicawinking.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Profilul se numeste stiinte ale naturii si cand mergi sa te inscrii spui ca vrei pe bio-chimie.Se bazeaza pe fizica, chimie si bio cel mai mult acest profil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeeeee nu ii fain eu am fost