| alx_5731 a întrebat:

sunt din oradea in clasa a 8 a si vreau sa imi spuneti la ce liceu sa merg de profil bio-chimie. funda

Răspuns Câştigător
| omienouăsutenouăzecişişase a răspuns:

Buna.Si eu sunt din Oradea si anul acesta am terminat a8a.Tot la bio-chimie am intrat si eu...In fine.Iti voi da o lista cu liceele unde este profilul stiinte ale naturii(sau cum ziceai tu bio-chimie, e acelasi lucru :d)
Colegiul National Mihai Eminescu
Colegiul National Emanuil Gojdu
Colegiul National Iosif Vulcan
Grup Scolar Sanitar Vasile Voiculescu
Liceul Teoretic Aurel Lazar
Liceul Teoretic Lucian Blaga
Liceul Teoretic Onisifor Ghibu

Cam atat... P.S: Ti-am dat doar liceele din Oradea care au specializarea Stiinte ale naturii (bio-chimie), profil real.
Oricum vei primi un ghid cu toate liceele si ultima medie din anul precedent.
Sper ca te-am putut ajuta. Bafta!