| Ruxyana a întrebat:

sunt din timisoara si as vrea sa fac box...sau oricare alt sport in care sa invat cum sa ma bat...pentru aparare...tongue
imi puteti recomanda un loc special pentru asa ceva?happytongue
fara mistouri va rog:Xtongue
mersitongue

Răspuns Câştigător
| bebelush_7693 a răspuns:

Da, au dreptate baietii, aici-do este cel mai bun pentru o fata, se bazeaza pe pe puterea adversarului si tehnica tawinking

17 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Iti recomand cu caldura sa faci aikido.
http://aikido-timisoara.ro/ :)

| dadaaaaa a răspuns:

Face pr meu kidbox.sunt din timisoara si eus i el. daca te intereseaza lasa-mi un mesaj si te anutz cu toate d la el.tonguepooop timisoranca meah...cam putini timisoreni p aici:*:*

| Mayushi a răspuns:

Da stiu un loc: Satu Mare scoala Dariu Pop se fac cursuri de scrima tare!

| vilmaristul a răspuns:

Pai trebuie sa aveti sali de arte martiale in timisoara
de kingbox de judo de karate
pe bune
noi in valcea avem

| dima_5000 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu te apuci de box, pentru ca o sa te faci urita la
nas.
da, aici-do e treba buna!

| dima_5000 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu te apuci de box, pentru ca o sa te faci urita la nas.
da, aici-do e treba buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apuca-te de aikido. N-o sa-ti para rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La sala la CFR acolo fac eu. ia id meu si vb aforic_homeboy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma intereseazatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai du-te la o sala de kidbox si kolo o sa inveti si eu practic sportu asta da nah nu prea am conditi din cauza baniilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Takvondo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cfr la sala de box pe strada nera langa stadionu cfr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa ma apuc de kidbox am 1. 90, 86 de kg si sunt din timisoara daca vreti sa ma ajutati id meu:razvi_2009_bas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un kimono de karate ti-ar sta bine happy
Ps. se spune si se pronunta kickbox, nu kidbox straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah uni de aici nici cum se scrie KickBox nu stiti ce dati voi indruamri:-J...inscriete la box sau la ufc box la Ipas sau La C. S Banatu timisoara la Antrenoru Ghiorghe Biea kickbox la Cllub Sportiv Shomo Kickboxing Timisoara sau la Clubul Knock Down

| Kimbo93 a răspuns:

Du-te la arte martiale.boxul nu e de fete dupa parerea mea.

| Larisa_Petruta_1990 a răspuns:

Da poate da dar daca vrea al dar asta mai dureaza lasi id de mess si iti spun ca el nu e acici e timisoara la box sa se antreneze ca o sa aiba campionat si o sa vb cu el si daca lasi id de mess iti zic acolo ok? asta o fost tot:*