| mariusluisa a întrebat:

De ce vrea toata lumea funda? acum numai mi-am facut cont aici.imi puteti explica si mie mersitongue

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna mariusluisahappy
Buna, funda e un fel de "Multumesc pentru ajutor", ceva de genu, doar tu hotarasti cui ii revine fundita in fuctie de cate raspunsuri ai, si totodata desemnezi un castigator, raspunsuli care crezi ca e cel mai aproape de adevar, necontand daca a raspuns primul, s-au ultimu...eei si mai e faza ca multi vor sa acumuleze fundite in speranta ca vor devenii exerti TPU.o zi buna

| Dennys1521 a răspuns:

laughing
sa nu te iei dupa ei
fundita este un mod de a multumi cuiva ca ti-a dat un raspuns care te-a ajutat foarte mult
si daca obtii cat mai multe fundite logic iti maresti sansele sa devii expert TPU
dar aceia care se milogesc pentru ele nu realizeaza ca admini nu ii va numi niciodata experti TPU,
pentru ca conteaza ff mult si calitatea raspunsurilor
eu alora care se milogesc dupa funde le dau cate un stupid